Shimano Exage

Olta Makinaları, Shimano Exage

Shimano Exage

Shimano Exage Olta Makinesi

  • Shimano Exage 3000 SFD Spin Olta Makine Serisi:

Gücü, hassasiyeti, performansı inanılmaz mükemmel bir makinedir. Büyük boy misina bilyesi gibi teknolojik detaylara sahip exage serisi kullanıcılara, kıyıdan ve hassas kamış ince misina ile yapılan yemli balıkçılıkta mükemmel performans sunmaktadır.

  • Shimano Exage 10.000 FC Olta Makine Serisi:

Shimano Exage, shimano serisinden, üretime başladıktan bugüne kadar en çok satan unvanını almıştır. Büyük boy misina bilyesinde teknolojik detaylara sahip exage serisi kullanıcılara, kıyıdan at çek yöntemi ile yapılan yemli balıkçılıkta mükemmel performans sunmaktadır.

  • Shimano Exage 6000 FC 4+1 BB Olta Makine Serisi:

Uzun ömürlü kullanışlı ve güçlü atışlar, sarmaları mükemmeldir diyebiliriz. Bilye sayısına göre tam profesyonel bir makine olup gerek malzeme kalitesini gerekse ekstra özellikleri tam profesyonel ve uzun ömürlü bir makine 8 kg çekerli olmasından dolayı büyük balıkları da zorlanmadan avlayabilirsiniz.

  • Shimano Exage 4000 FD Olta Makine Serisi:

Shimano kalitesini hemen göstermektedir. İşçiliği, malzemesi, kalitesini, hafifliği ve metal yedek kafa ile inanılmaz bir model olduğunu söyleyebiliriz. Misina sürtünmesini azaltarak uzun atışlarda da devamlılık ve daha uzun mesafe imkânı sunmaktadır. Büyük, hırçın balıkları daha kolay çekmenizi sağlar.

  • Shimano Exage FC Olta Makine Serisi:

Uygun fiyatı sayesinde hemen elde edebileceğiniz bir seridir. Shimano Exage serisi göz alıcı metalik paltin ve altın kaplama dış yüzeyi ile kalitesini ortaya koymaktadır. 4+1 bilyesi, önden kalama sistemi ile akıcı ve devamlılık gösteren bir güce sahiptir. İdeal balık avı için geliştirilmiş soğuk dönme alüminyum makarası ve baskı altında misina sarımını kontrol edebilmek için AR- C ve Varispeeed teknolojileri bulunmaktadır.

Piyasa satış rakamları ihtiyaca göre 300-1200 TL arasında değişmekte olan Shimano Exage olta makinesi serilerinde sizin için en uygun büyüklükte olanını başlangıç-orta seviyesi için gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Shimano Aero 10000 Xsb Mgs Olta Makinesi incelememiz için tıklayınız.

Üyeler "Shimano Exage" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın