Shimano Aero 10000 Xsb Mgs Olta Makinesi

Olta Makinaları, Shimano Aero 10000 Xsb Mgs Olta Makinesi

Shimano Aero 10000 Xsb Mgs Olta Makinesi

Shimano Aero 10000 XSB MGS

Dünyanın en iyileriden kabul edilen ünlü Japon markası Shimano tarafından üretilen Aero 10000 XSB MGS olta makineleri, bünyesinde birçok “yüksek” sıfatını barındırmaktadır. Bunlardan bazıları kalite, sarım kapasitesi, çekim gücü ve fiyattır.

Shimano Aero 10000 XSB MGS olta makinesinin temel özellikleri; 4.3.1 devir oranı, 100’lük makara, 9+1 rulman, 16 kg çekim kapasitesi, 0,40 mm misinada 300 metre sarım kapasitesi, önden kalama, 440 gram ağırlığa sahip olmasıdır.

Shimano Aero 10000 XSB MGS bu özelliklerin yanında birçok artı özelliği sayesinde av esnasında size yardımcı olacaktır.

X-Ship özelliği Shimano Aero 10000 XSB MGS’nizde sarımlarınızın daha yumuşak olmasına ve makinenin dişlilerinin daha dayanıklı olmasına olanak sağlayan bir özellik olarak karşınıza çıkmaktadır. Shimano markasına ait AR-C Spool ise misinanın makaraya sürtünmesinin azalmasına ve daha uzun atışlara olanak veren makara açısıdır.

Shimano tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyisi olarak kabul gören Aero Wrap 2 ve Aero Wrap sonsuz dişli sistemleri makinedeki dişli sürtünme direncini en alt seviyeye çekmektedir.

Makinenin bir diğer eşsiz özelliklerinden biri ise daha yavaş sarıma olanak veren Slow Speed Oscillation sarım sistemidir. Ayrıca yine sarım sisteminin sahip olduğu S A-RB Shilded Stainless Steel Bearings paslanmaz çelikten üretilmiş bilye ve korumalı yataklama sistemi sayesinde sorunsuz bir sarım keyfine sahip olacaksınız. Floating Shaft 2 özelliği ise sarım esnasında iç aksamdaki dişli ve şafta ve de makaraya binen yükü en alt seviyelere çekecektir.

Shimano Aero 10000 XSB MGS su geçirmez ve magnezyumdan üretilmiş olan gövdesi sayesinde oldukça sağlam bir yapıdadır ve ebatlarına göre oldukça hafif bir makinedir. Sarım kolu ise alüminyumdan üretilmiştir ve oldukça sağlam yapıdadır.

En başta da belirttiğimiz gibi Shimano Aero 10000 XSB MGS size oldukça yüksek performans, dayanıklılık ve kalite sunarken fiyatlandırma olarak da oldukça yüksek seviyelerde bulunmaktadır. Eğer avcılıkta profesyonel olarak yolunuza devam edecekseniz kesinlikle çantanızda yer alması gereken bir makine olan Shimano Aero 10000 XSB MGS yine de bütçeleri zorlayacak bir lükstür.

Üyeler "Shimano Aero 10000 Xsb Mgs Olta Makinesi" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın