Okuma Salina Olta Makinesi

Olta Makinaları, Okuma Salina Olta Makinesi

Okuma Salina Olta Makinesi

Okuma Salina Olta Makinesi Serisi

Andonize T480 alüminyum alaşım gövde ve çerçeveleri ile dış etkenlere karşı extra dayanıklı olmaktadır. Okuma Salina olta makinesi serisi yüksek kapasiteli ve çekerli harika bir olta makinesi olmakla birlikte balık avında üstün performansıyla büyülemektedir. Extra güçlü, yüksek yoğunluklu rulmanlar ile çekişi kolaylaştırmaktadır. Hydro block kalamaya su girmesini önleyen özel mühürleme özelliğine sahiptir. Ekstra güç ve pürüzsüz çekiş için alüminyum rotoru bulunur. Hassas eliptik rulman sistemi ile misina salınımını ve çekimini en rahat hale getirmektedir. Geri kalama bilyesi bulunmaktadır. 7 adet HPB paslanmaz çelik bilyesi bulunmaktadır.

DFD: Karbon pullu çiftli kalama Dual Force Drag sistemi en az kuvvetle en iyi çekişi sağlamaktadır. Çift katmanlı andonize makarası mevcuttur.

CRC: Aşınmaya dayanıklı kaplama süreci ile uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır.

  • Okuma Salina III SA 3-16000 Olta Makine Serisi:

Okuma salina olta makinesi serisinin en iyi versiyonu Salina III 16000 24 kg drag, 97 cm toplama hızı ve 708 gr ağırlığı ile hem jig avları, hem de güç gerektiren kıyı avlarında olabilecek en yüksek teknik özelliklere sahip olmaktadır. 

  • Okuma Salina III 16000 Olta Makine Serisi:

Okuma salina olta makinesi serilerinden III 16000 olta makinesi, 24 kg drag kuvvetinde 714 gr ağırlığında geliştiril kol ve bilye sistemi ile büyük balık, ağır takımlı avlar için geliştirilmiştir. Büyük ebatlı dövme çelik sarım kolu, misinanın daha düzgün açılmasını sağlayan eliptik salınım sistemi, okumanın mil dengeleme sistemi, dokuz adet korozyona karşı dirençli paslanmaz bilye, çabuk ayarlanabilir geri hareket önleyici makara yatağı ve okumanın çekme sistemini nemden koruyan su blokaj sistemi, sızdırmazlık elemanı, çerçeve, yan disk, mil tornada işlenmiş kokil döküm sert alüminyumdan imal edilmiştir. Makara yüksek basınç şartları altında kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Okuma Salina 2 JİG 16000 Olta Makine Serisi:

Büyük balık avlarında muhteşemdir. Kullanırken zevk ve güven vermektedir. Fiyatına göre performansı harikadır. Hem drag gücü hem de gövde sağlamlığı açısından mükemmeldir.

  • Okuma Salina II SA 55 Olta Makine Serisi:

Okuma salina II SA 55 4+1 rulman makine, 490 gr ağırlık, alüminyum gövde, önden kalama, prinç misina sarım teli ve makara, yedek mil kolu, metal kol, geniş tutacaklı kol topuzu, 220 metrede 8 kg kalama kuvveti bulunmaktadır. Okuma farkı ile ömür boyu parça garantisi vermektedir. Makine içerisinde su ve yabancı madde girişini engelleyen Hydro block sistemi, prinç dişli sistemi ve bilgisayar destekli dengelenmiş rotor ile sarsıntısız düzgün çalışabilir kaliteli ve uzun ömürlü harika bir makine olan Okuma Salina Olta Makinesi serilerini gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

Shimano Alivio Dx Spinning kamış incelememiz için linke tıklayınız.

Üyeler "Okuma Salina Olta Makinesi" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın