Okuma Boxter

Olta Makinaları, Okuma Boxter

Okuma Boxter

Okuma Boxter Olta Makinesi

Okuma Boxter serisi Okuma markasının ülkemizde en çok rağbet gören, satılan modellerindendir diyebiliriz. Okuma serisi içinde en uygun fiyatlı ürün olmasına rağmen fiyatının çok üstünde performans sergilemektedir. Boxter ürünlerini senelerce sorun yaşamadan kullanmak mümkündür.

Teknik Özellikleri: Kaliteli grafit gövdesi, rotor balans teknolojisi ve grafit misina sarılı makarası bulunmaktadır. RES II-Bilgisayar Destekli Rotor Balans Sistemi: İkinci nesil RES sisteminde, rotoru balanslamak için bilgisayar tarafından bir ağırlığın rotora yerleştirilmesi söz konusu olmaktadır. Ağırlık sayesinde çok hassas balans sağlanmaktadır. Makinenin sarsıntısı ortadan kalktığı için, dengeli bir atış yapmak ve makine ile düzgün şekilde çekmek mümkün olacaktır.

Okuma Boxter BXF-60 Olta Makinesi Serisi:

Gövde ve kol sistemi sert grafit malzemeden imal edilmiştir. Okuma Boxter ömür boyu garanti sistemi ile korunmaktadır. Okuma rotor balans teknolojisi neticesinde, düzgün bir sarış kalitesine sahip olmuştur. 60’lık büyük boy makarası, 1 rulman, 4,5: 1 devir oranı, grafit misina sarılı makara, grafit gövde, önden kalamasıyla çok uygun fiyata gölde, denizde ve akarsuda her balığı yakalayabilirsiniz. Başlangıç seviyesi modellerinden ekonomik fiyata rağmen grafit gövde ve rotoru bulunmaktadır. Grafit makara, mikrometrik ayarlı statik önden çekiş sistemi, takviyeli grafit kol, EFR misina sarım sistemi, pirinç pinyon dişli gibi donanımlara sahip bir makine türüdür. 60’lık 1 rulmanlı orta boy makara, üzerinde misina sarılı, yüksek kalite grafit malzemeden imal edilmiştir. Rahat sarım özelliği ve okumanın kendisinin geliştirdiği ‘’rotor equalizing system’’ sayesinde misinaya gam vermeden sarım özelliği ve önden kalaması bulunmaktadır.

*Piyasada ortalama olarak 105 TL ile 130 TL fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Okuma Boxter BXF-65 Olta Makinesi Serisi:

65’lık büyük boy makara, 4,5: 1 devir oranı, 1 rulman, grafit misina sarılı makara, grafit gövde, önden kalaması ve çok uygun fiyata gölde, denizde, akarsuda her balığı yakalayabilirsiniz.

Okuma boxter serisinin uzun süredir ülkemizde başarılı bir şekilde satılan modeli olduğunu söyleyebiliriz. Çok uzun ömürlü bir makinedir. Oldukça güçlü ve sağlam bir kasaya sahiptir. Surf kamışlarda ideal bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır. Ayrıca tekneden yemli avlar ve çapari avları ile hem tatlı suda hem de denizde beklemeli avlarda kullanabilirsiniz. Özellikle ağır kurşunla yapılan avlarda ideal performans vermektedir.

*Okuma Boxter BXF-65 olta makinesinin fiyat aralığı 145 TL ile 195 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Okuma Boxter BXF -60 1BB Lire Bulk Olta Makine Serisi:

60’lık orta boy makine; 4,5: 1 devir oranı, 1 rulman, grafit misina sarılı makarası, grafit gövdesi, önden kalaması ve denizde, gölde, akarsuda her türlü balığı mümkündür yakalamak. Ülkemizde en çok satılan ve tüm kullanıcıların haklı takdirini kazanan fiyatıyla da övünç kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Okuma Boxter, 60 makineler 3 m ile 4 m arasında teleskopic kamışlarla ve aynı ebatta surf kamışlarda kombine edilebilmektedir. 60’lık ebat için 150 grama kadar kurşunlarla yapacağınız avlarda ideal performans vermektedir. 0.35mm misinadan 300 m alan makine üzerine mavi bir misina gelmektedir.

*125 TL-140 TL fiyatlandırması kullanıcıları cezbedecek bir aralık olarak karşımıza çıkmaktadır.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Effe patriot 4.20 surf kamış incelememiz için linke tıklayınız.

Üyeler "Okuma Boxter" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın