Okuma Azores

Olta Makinaları, Okuma Azores

Okuma Azores

Okuma azores olta makineleri; özellikle tuzlu su balıkçılığı için tasarlanmıştır. Kanıtlanmış, güç özellikleri ve patentli iç tasarımı, Okuma Azores ile rekabeti daha güçlü, daha dayanıklı ve daha yumuşak olmaktadır. Hydro su geçirmez sürükle mühür bloğu, daha fazla dayanıklılık için işlenmiş alüminyum saplı kol, işlenmiş alüminyum, LCS dudaklı 2 tonlu anodize makarası bulunmaktadır.

MSS: Karbon mekanik dengeleme sistemi,

ALC: Sert alüminyum gövdesi, yan plaka rotoru,

HDG II: Korozyona dayanıklı, yüksek yoğunluklu dişlisi,

CRC: Okuma Azores; korozyona dayanıklı kalama işlemi, hassas makine kesim pirinç pinyon dişlisi, maksimum güvenlik için çift anti-ters sistemi, Quick-set anti-ters makaralı rulman artı cırcır sistemi, paslanmaz çelik rulmanlar, daha hassas ayarlar için hassas tıklama sürtünme ayarı, hassas çift kuvvet sürme sistemi teknik özellikleri bulunmaktadır.

Okuma Azores 2-655 Çok Amaçlı Olta Makine Serisi:

Okuma Azores 2-655; yüksek toplama hızı ile başta derin su tekne avları olmak üzere, güç ve dayanıklılık gerektiren her türlü avda ihtiyaçları karşılayacak düzeydedir. Dayanıklı sağlam alüminyum sarma teli, hidroblok su geçirmez çekiş çantası, daha fazla güç için makine alüminyum tutma kolu bulunmaktadır.

DFD: Okuma Azores'in çekiş sistemi, özel ayarlama için hassas çekiş düzeneği, çok diskli karbonat ve DFD için çekiş düğmesi, tersine dönmeyen bilye ve cırcır sistemi maksimum güvenlik için anti–reverse sistemi, hassas makine kesim pirinç istavroz dişlisi bulunmaktadır.

CRC: Paslanmaya karşı dirençli kaplama prosesi,

HDG II: Paslanmaya karşı dirençli, yüksek yoğunluklu dişli,

ALC: Sağlam pres döküm alüminyum gövde, yan plakası ve rotoru, MSS karbon mekanik stabilize sistemi, hassas eliptik dişli sistemi, makine alüminyum, 2 –ton LCS dudaklı anodize makaraları bulunmaktadır.

Okuma Azores Blue 4000 Olta Makine Serisi:

Azores spin makinesi; Okuma Azores spin makinesi özellikle tuzlu su için tasarlanmıştır. Kendini kanıtlamış gücü ve patentli özel iç dizaynı sayesinde Azores rakiplerinden çok dayanıklı, güçlü ve yumuşak bir makinedir diyebiliriz. Dayanıklı, sağlam alüminyum sarma teli, hidro blok su geçirmez çekiş çantası, alüminyum tutma kolu, anodize makarası, hassas eliptik dişli sistemi bulunmaktadır.

MSS: Karbon mekanik stabilize sistemi.

ALC: Sağlam pres döküm alüminyum gövde, yan plaka ve rotoru bulunmaktadır.

HDGII: Paslanmaya karşı dirençli, yüksek yoğunluklu dişli, hassas makine kesim pirinç istavroz dişlisi, anti-reverse sistemi, tersine dönmeyen bilye ve cırcırlı sistemi, çok diskli karbonit ve DFD için çekiş düğmesi, özel ayarlama için çekiş düzeneği özellikleri bulunmaktadır. Okuma azores blue 4000 olta makinesi; 12,7 kg kalama kuvvetine sahip her türlü zorlu spin avları için okuma markasının en son gelişmiş muhteşem bir olta makinesi olduğunu söyleyebiliriz.

Önden kalama olup, metal makara ve sarım koluna sahip olmaktadır. Makinede kullanılan DFD sistemi üst üste geçmiş paslanmaz prinç dişliler ile elde edilmiş ve bu sistem sayesinde kalamanın ani ağır yük çekişlerinde kaçırma olasılığı azaltılmıştır. Ve bunun sonucunda 12,7 kg gibi yüksek bir kalama kuvveti yakalamıştır. Tüm parçaları paslanmaz malzeme ve özel kimyasal işlevlerden geçirilerek kullanım ömrü uzatılmıştır. Hydro Block sistemi ile makine içerisine su ve yabancı madde girişi engellenmiştir. Hassas alüminyum kesim yapılarak üretilmiş makarası sayesinde misina sarım ve atım anında sarsıntı oluşturmamıştır. Ve uzak atışlarada yardımcı olmaktadır. Quick set systemi ile sarım kolunun ağır yüklerle mücadele anında geri dönmesi veya kaçırması önüne geçilmiştir.

Okuma Ceymar olta makinesi incelememiz için tıklayınız.

Üyeler "Okuma Azores" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın