Okuma Avenger

Olta Makinaları, Okuma Avenger

Okuma Avenger

Okuma Avenger Olta Makinesi:

Kol çevirme rahatlığı ve yüksek kapasiteyi bir arada sunmaktadır. Okuma Avenger olta makinesi, diğer okuma ürünlerine kıyasla daha fazla balığı karaya ve tekneye alma ihtimaliniz bulunmaktadır. Multi-disk çekiş sistemi, altı bilyeli sürüş sistemi, EOS eliptik asilasyon (salınım) sistemiyle donatılmıştır.

Okuma Avenger AV- 65 B Olta Makinesi Serisi:

Keskin gövde tasarımı makinenin gövde profili inceltmektedir. Bu özellik fazla metalden ve fazla boyutlardan kurtulmayı sağladığı için ağırlığı da azaltmaktadır. Böylelikle makine çok daha hafif ve kompakt olmakta çarpıcı bir görünüme kavuşmaktadır. Bilgisayar sistemi tarafından dengelenmiş sarım sistemi ve makara sayesinde sarsıntısız atış ve sarım sağlamakta olup uzak atışlarda da hızlı sarımlarda da performansı yüksektir.

EFR II- Düzgün Akışlı Misina Dolama Sistemi; Okuma Avenger olta makinenizde verimliliği maksimize etmek için misinanın sarıldığı döner kısmın altında bir bilyeli rulman bulunmaktadır. Bu döner kısım sürtünmesiz bir şekilde serbestçe bilyeli rulmanın üstünde dönerek, misinanın bükülmesini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Bu özellik olmadan misina çekildiğinde doğal olarak bükülmesi gerekecektir.

Quick-Set Hızlı Ayar: Bu sistem, sarma kolunun anında kilitlenmesini sağlamakta ve birçok makinede sıkça rastlanan sarma kolu boşluğunu ortadan kaldırmaktadır. Olta takımını sabit bir şekilde tutmak için makineyi bir yönde kilitleyen, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik bilyeli rulman kullanılmaktadır.

Hydro Block Suyu Engelleyici Tasarım: Suyu engelleyici tasarımında, bir olta makinesindeki makaranın üstünde bir kauçuk çanta bulunmaktadır. Bu kauçuk conta suyun ve yabancı maddelerin çekme sisteminin içine girmesini engellemektedir.

Okuma Avenger AV-40 Olta Makinesi Serisi:

At çek başta olmak üzere her türlü avda kullanabilirsiniz.

Okuma Avenger B SERİSİ Olta Makinesi Serisi:

Kol çevirme rahatlığı ve yüksek kapasiteyi bir arada sunan avenger makineler diğer okuma ürünlerine kıyasla daha fazla balık tutabilme ihtimali bulunmaktadır. Multi disk çekiş sistemi, altı bilyeli sürüş sistemi ve EO Seliptik osilasyon( salınım) sistemiyle donatılmıştır. At çek ( spin) avları için kullanılmaktadır. Pirinçli dişliler, ergonomik el tutacağı, sert döküm alüminyum geniş açılı kol, hassas makine kesimi pirinç küçük dişlisi, multi disk yağlı keçe sürme pulları, alüminyum makarası bulunmaktadır.

Ouick-Set Anti-Ters: Bu sistem, sarma kolunun anında kilitlenmesini sağlamaktadır. Birçok makinede sıkça rastlanan sarma kolu boşluğunu ortadan kaldırmaktadır. Olta takımını sabit bir şekilde tutmak için makineyi bir yönde kilitleyeni, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik bir bilyeli rulman kullanılmaktadır.

EOS-Eliptik Salınım Dişli Sistemi: Devrim yaratmıştır. ESS tasarımı, tüm dünyada birçok ülkede patent ile koruma altına alınmıştır. Okuma Avenger serisinin, orta ve üst sınıf makinelerinin ruhunu oluşturmuştur. ESS tasarımında, olağanüstü düzgün misina sarımı çok düzgün çalışma ve maksimum kullanım ömrü sağlayan eliptik biçimli salınım dişlileri kullanılmaktadır. ESS dişlileri her daim birbirine tam oturur ve pazarda bulunan birçok makinelerde sıkça rastlandığının aksine makinenin sıçrama yapmasını önleyerek çok düzgün bir olta atımı sağlamaktadır.

Piyasa değerleri ortalama olarak 130 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Ortalama üstü bir başlangıç seviyesi makine grubunda bulunan Okuma Avenger olta makinesi serisi tercih sebebi olacak fiyat/kalite performansına sahiptir.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Abu Garcia Ambassadeur Bg Serisi Çıkrık Makinesi incelememiz için tıklayınız.

Üyeler "Okuma Avenger" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın