Albastar Olta Makinaları Modelleri Ve İncelemesi

Olta Makinaları, Albastar Olta Makinaları Modelleri Ve İncelemesi

Albastar Olta Makinaları Modelleri Ve İncelemesi

ALBASTAR OLTA MAKİNALARI MODELLERİ VE İNCELEMESİ

Balık avcıları, her zaman en iyi olta takımına sahip olmak isterler. Ancak hayat şartları, geçim durumu, çocukların okul masrafları derken, bütçe durumlarına göre en iyi olta takımını araştırıp ona göre alım yaparlar. Bugün sizlere ‘’hangi olta makinesini almalıyım’’ sorusuna yanıt bulabilmeniz için Albastar olta makineleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Albastar Elite 50 Olta Makinesi

Albastar Elite 50 Olta Makinesi, 5+1 bilya karbon malzeme ile üretilmiş gövdesi ile 210 gr ağırlığa sahip. Metal makara ve sarım kolu bulunan at-çek (spin) olta makinesidir. Makara yuvasında ki plastik kelepçesi sök - tak olarak dizayn edilmiş olup kelepçe takıldığında makine misina sarım kapasitesi azaltılmakta ve uzak atışlarda kullanılan ince yapılı misinaların kullanımı arttırılmaktadır.

Albastar Energy 18 4+1 Rulman Makine

Albastar Energy 18 4+1 Rulman Makinesi, LRF avları ve hafif kaşıklar ile yapılacak avlar için üretilmiş küçük boy olmasına rağmen yüksek kalama kuvvetine sahip olta makinesidir. Arkadan kalama olmakla birlikte metal sarım kolu ve makaraya sahiptir.

Albastar Spartacus 6000 Olta Makinesi

Albastar Spartacus 6000 Olta Makinesi, 4+1 rulmanlı 410 gr ağırlıkta metal makara ve katlanır sarım koluna sahip olup yedek grafit makarası bulunmaktadır. Genel kullanım için tasarlanmış olta makinesidir. Yeni ve benzersiz ergonomik tasarımı sayesinde balık avcılarına daha hızlı ve rahat kullanım imkanı vermekte olup yüksek kalama kuvvetine sahip bir olta makinesidir.

Albastar Mars 70 3+1 Bilya Makine

Albastar Mars 70 3+1 Bilya Makinesi, 710 gr ağırlıkta önden kalama, yüksek misina sarım kapasitesi, katlanır metal sarım kolu, ağır yüklerde sarım kuvvetini düşürmemek için topuzlu sarım kolu,  yemli ve beklemeli avlar için uygun bir seçenek olmakla birlikte yüksek kalama kuvvetine sahip surf makinesidir.

Albastar Mars 50 3+1 Bilya Makine

Albastar Mars 50 3+1 Bilya Makinesi, 600 gr ağırlıkta önden kalama, yüksek misina sarım kapasitesi, katlanır metal sarım kolu, ağır yüklerde sarım kuvvetini düşürmemek için topuzlu sarım kolu, yemli ve beklemeli avlar için uygun bir seçenek olmakla birlikte yüksek kalama kuvvetine sahip surf makinesidir.

Albastar Sea Bass 60 5+1 Bilya Makine

Albastar Sea Bass 60 5+1 Bilya Makinesi, metal makara ve sarım kolu, yedek metal kafalı önden kalama, sarsıntısız sarım için dizayn edilmiş balans sağlayıcı, aşınmalara karşı dirençli ve uzun ömürlü prinç dişliler, ağır yükler için dizayn edilmiş avuç içine tam oturan sarım kol tutacağı ile ekonominin ve yüksek kalitenin bAlbastar King 60 11+1 Bilya makinesidir.

Albastar King 60 11+1 Bilya Makinesi

Albastar King 60 11+1 Bilya Makinesi, %100 paslanmaz metal parçalar ile üretilmiş olmasına rağmen 570 gr ağırlıkta 2 farklı sarım hızlı bir makinedir. Ürün paslanmaz metal, kasa - makara ve şaft tan üretilmiş olup, ayak üzerinde bulunan kol çevrildiğinde devir hızı 2,9:1 bırakıldığında 4,9:1 devire sahip 11+1 paslanmaz çelik bilyaya sahiptir.

Albastar KK 50 6+1 Makine

Albastar KK 50 6+1 Makinesi, önden kalama, metal makara ve yedek grafit makara, ahşap sarım topuzu 4,9 : 1 devir sayısı ve yumuşak sarımı ile her türlü balıkçılıkta kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü makinedir.

Albastar Lord 40 10+1 Bilye Makine

Albastar Lord 40 10+1 Bilye Makinesi, 330 gr ağırlıkta, önden kalama, metal makara  ve dövme çelik sarım kolu ve duraliminyum gövdeli, suni yem ve sahte ile yapılan avlar için üretilmiş yüksek kalama kuvvetine sahip spin (at-çek) makinedir.

Albastar Lord 30 10+1 Bilye Makine

Albastar Lord 30 10+1 Bilye Makinesi, 300 gr ağırlıkta, önden kalama, metal makara  ve dövme çelik sarım kolu ve duraliminyum gövdeli, suni yem ve sahte ile yapılan avlar için üretilmiş yüksek kalama kuvvetine sahip spin (at-çek) makinesidir.

Albastar Dodged 60 5+1 Bilya Surf Makine

Albastar Dodged 60 5+1 Bilya Surf Makinesi, tatlı su avları için geliştirilmiş çift kalamalı (bait runner) sistemli olta makinesidir. Metal makara ve sarım kolu mevcut olup yedek grafit makara bulunmaktadır. 425 gr ağırlıkta olup gövde kısmı kırılmaz polimer grafit malzeme ile üretilmiştir. Sazan ve yayın başta olmak üzere tüm yemli ve beklemeli avlarda ağır takımlar ile yapılan ve uzak atış gerektiren tatlı su avlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Albastar Dega 5000 5+1 Bilya Makine

Albastar Dega 5000 5+1 Bilya arkadan kalama, metal makara ve katlanır sarım kollu spin ve genel kullanım için uygun bir makine. Ağırlığı 380 gramdır.

Albastar Eta 50 8+1 Bilya Makine

Albastar Eta 50 8+1 Bilya Makinesi, 319 gr ağırlıkta arkadan kalama, katlanır metal kol, metal makara ve yedek grafit makaralı ekonomik ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Eta 60 8+1 Bilya Makine

Albastar Eta 60 8+1 Bilya Makinesi, 365 gr ağırlıkta arkadan kalama, katlanır metal kol, metal makara ve yedek grafit makaralı ekonomik ve sağlam olta makinesidir.

Albastar King 70 6+1 Bilya Makine

Albastar King 70 6+1 Bilya Makinesi, 710 gr ağırlıkta önden kalama, yüksek misina sarım kapasitesi, katlanır metal sarım kolu, ağır yüklerde sarım kuvvetini düşürmemek için topuzlu sarım kolu,  yemli ve beklemeli avlar için uygun bir seçenek olmakla birlikte yüksek kalama kuvvetine sahip surf makinesidir.

Albastar Viking 50 8+1 Bilye Surf Makine

Albastar Viking 50 8+1 Bilye Surf Makinesi, 420 gr ağırlıkta önden kalama, metal makara ve dövme çelik sarım kollu uzak atışlarda başarılı konik sistem makara yapısı ile ekonomik ve sağlam surf makinesidir.

Albastar Viking 60 8+1 Bilye Surf Makine

Albastar Viking 60 8+1 Bilye Surf Makinesi, 435 gr ağırlıkta önden kalama, metal makara ve dövme çelik sarım kollu uzak atışlarda başarılı konik sistem makara yapısı ile ekonomik ve sağlam surf makinesidir.

Albastar Double 30 10+1 BB Makine

Albastar Double  30 10+1 BB Makinesi 6,2:1 devir sayısı, 310 gr ağırlıkta önden kalama, metal makara ve sarım kolu, ağır yükler için dizayn edilmiş kalınlaştırılmış sarım teli, yedek metal makara, yedek metal sarım kolu, yedek prinç misina sarım yuvası ve taşıma kutusu ile kaliteli at-çek (spin) makinesidir.

Albastar Dega 6000 5+1 Bilya Makine

Albastar Dega 6000 5+1 Bilya arkadan kalama, metal makara ve katlanır sarım kollu spin ve genel kullanım için uygun bir makine.Ağırlığı 410 gramdır.

Albastar Truva 50 8+1 Bilya Surf Makine

Albastar Truva 50 8+1 Bilya Surf Makinesi, 420 gr ağırlıkta arkadan kalama, metal makara ve dövme çelik sarım kollu ekonomik ve sağlam surf makine. Yedek metal makara mevcuttur.

Albastar KK 60 6+1 Makine

Albastar KK 60 6+1 Makinesi, önden kalama, metal makara ve yedek grafit makara, ahşap sarım topuzu 4,9 : 1 devir sayısı ve yumuşak sarımı ile her türlü balıkçılıkta kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü makinedir.

Albastar KK 70 6+1 Makine

Albastar KK 70 6+1 Makinesi, önden kalama, metal makara ve yedek grafit makara, ahşap sarım topuzu 4,9 : 1 devir sayısı ve yumuşak sarımı ile her türlü balıkçılıkta kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü makinedir.

Albastar Double 40 10+1 BB Makine

Albastar Double 40 10+1 BB Makinesi 6,2:1 devir sayısı, önden kalama, metal makara ve sarım kolu, ağır yükler için dizayn edilmiş kalınlaştırılmış sarım teli, yedek metal makara, yedek metal sarım kolu, yedek prinç misina sarım yuvası ve taşıma kutusu ile kaliteli at-çek (spin) makinesidir.

Albastar Best 6500 5+1 Bilya Makine

 Albastar Best 6500 5+1 Bilya Makinesi, 4,1 devirde ani duruş bilyalı önden kalama, metal makara ve sarım kollu, büyük balık avları için özel geliştirilmiş tek yön sarım sistemli, ekonomik büyük boy ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Olympus 60 9+1 Bilya Makine

Albastar Olympus 60 9+1 Bilya Makinesi, aliminyum makara ve metal sarım kollu, önden kalama, sarsıntısız sarım sağlayan rotor, makara içerisine su ve toz girişini engelleyen makara silecekleri bulunan surf tip büyük boy olta makinesidir.

Albastar Zeta 50 9+1 Bilya Makine

Albastar Zeta 50 9+1 Bilya Makinesi çift kalama, metal makara ve sarım kolu ve yedek plastik makara, ağır yükler için geliştirilmiş misina sarım teli ve rulmanı ile kaliteli ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Atom 50 5+1 Makine

Albastar Atom 50 5+1 Makinesi 5,1 devirde ani duruş bilyalı önden kalama, katlanır kol, metal makara, yedek grafit makara ve sarım kollu ekonomik ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Atom 60 5+1 Makine

Albastar Atom 60 5+1 Makinesi 5,1 devirde ani duruş bilyalı önden kalama, katlanır kol, metal makara, yedek grafit makara ve sarım kollu ekonomik ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Atom 70 5+1 Makine

Albastar Atom 70 5+1 Makinesi 5,1 devirde ani duruş bilyalı önden kalama, katlanır kol, metal makara, yedek grafit makara ve sarım kollu ekonomik ve sağlam olta makinesidir.

Albastar Lamda 50 Makine

Sağ-sol değiştirilebilir kol, arkadan kalama, yüksek kalite grafit gövde, aliminyum kafa ergonomik kol yapısı, ani duruş bilyası, atış anında kilitleme özelliği, sonsuz dönüş özelliği mevcuttur.

Albastar Lamda 60 Makine

Sağ-sol değiştirilebilir kol, arkadan kalama, yüksek kalite grafit gövde, aliminyum kafa, ergonomik kol yapısı, ani duruş bilyasıi atış anında kilitleme özelliği, sonsuz dönüş özelliği vardır

Albastar Blue 50 Makine

Albastar Blue 50 Makinesi, 3+1 Bilye,  grafit makara ve gövde,önden kalama ekonomik olta makinesidir.

Albastar Blue 60 Makine

Albastar Blue 60 Makinesi, 3+1 Bilye, grafit makara ve gövde,önden kalama ekonomik olta makinesidir.

Albastar Dega 3000 5+1 Bilya Makine

Albastar Dega 3000 5+1 Bilya arkadan kalama, metal makara ve katlanır sarım kollu spin avcılığı için uygun bir makine. Ağırlık 305 gramdır.

Albastar Dega 4000 5+1 Bilya Makine

Albastar Dega 4000 5+1 Bilya arkadan kalama, metal makara ve katlanır sarım kollu spin ve genel kullanım için uygun bir makine.Ağırlık 335 gramdır.

Albastar Millenium 30 Makine

Albastar Millenium 30 Makinesi, 5 bilyalı, metal makara ve yedek plastik makaralı yüksek devirli arkadan kalama ekonomik ve kaliteli makinedir.

Albastar Millenium 40 Makine

Albastar Millenium 40 Makinesi, 5 bilyalı, metal makara ve yedek plastik makaralı yüksek devirli arkadan kalama ekonomik ve kaliteli makinedir.

Albastar Millenium 50 Makine

Albastar Millenium 50 Makinesi, 5 bilyalı, metal makara ve yedek plastik makaralı yüksek devirli arkadan kalama ekonomik ve kaliteli makinedir.

Albastar Millenium 60 Makine

Albastar Millenium 60 Makinesi, 5 bilyalı, metal makara ve yedek plastik makaralı yüksek devirli arkadan kalama ekonomik ve kaliteli makinedir.

Albastar Mars 60 3+1 Bilya Makine

Albastar Mars 60 3+1 Bilya Makinesi, 690 gr ağırlıkta önden kalama , yüksek misina sarım kapasitesi, katlanır metal sarım kolu , ağırk yüklerde sarım kuvvetini düşürmemek için topuzlu sarım kolu, yemli ve beklemeli avlar için uygun bir seçenek olmakla birlikte yüksek kalama kuvvetine sahip surf makinesidir.

Albastar Zeta 60 9+1 Bilya Makine

Albastar Zeta 60 9+1 Bilya Makinesi çift kalama, metal makara ve sarım kolu ve yedek plastik makara, ağır yükler için geliştirilmiş misina sarım teli ve rulmanı ile kaliteli ve sağlam olta makinesidir.

 

 

 

 

 

Üyeler "Albastar Olta Makinaları Modelleri Ve İncelemesi" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın