Abu Garcia Ambassadeur Bg Serisi Çıkrık Makinesi

Olta Makinaları, Abu Garcia Ambassadeur Bg Serisi Çıkrık Makinesi

Abu Garcia Ambassadeur Bg Serisi Çıkrık Makinesi

Abu Garcia Ambassadeur BG Serisi Çıkrık Makinesi

İsveçli üretici Abu Garcia paslanmaya karşı dayanıklı malzemeden üretmiş olduğu Abu Garcia Ambassadeur BG Serisi Çıkrık Makinesi tuzlu ve tatlı suda kullanıma uygun bir makinedir.

Karbon fiber malzemeden üretilen makinenin dişlileri özel yağlama sayesinde tuzlu veya daha zorlu şartlarda akıcı bir şekilde paslanmadan kullanılabilmektedir. 5 adet karbon fiber dişliden oluşan Carbon Matrix Drag System sayesinde zorlanmadan çıkrığın tüm kontrolünü elinizde tutabilme imkanı tanınmaktadır.

Misina yatağının misina sarımı ile doğru orantılı bir şekilde çalışmasını sağlayan Synchronized Levelwind System misinanın dolaşmasına veya yatağa takılmasına imkan tanımaz niteliktedir.

Misina salınımı sırasında kontrolün kullanıcıda olmasını sağlamak amacı ile makine Lever Release Control System ile desteklenmektedir.

Ayrıca avın gelmesi durumunda kısa bir salınım ile kol alarm verecek şekilde geliştirilmiştir.

Abu BG 9000I modeli 0.45 mm misina ile 335 metre misina üzerine sarılabilmekte iken Abu BG 10000I modeli aynı kalınlıktaki misinadan 430 metre sarılabilmektedir. Her iki modelde de kalama yandır. Birinci makinenin boş ağırlığı 777 gram iken Abu BG 10000I modelinin boş ağırlığı 815 gramdır.

Üyeler "Abu Garcia Ambassadeur Bg Serisi Çıkrık Makinesi" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın