Okuma V System Lrf Kamış

Olta Kamışları, Okuma V System Lrf Kamış

Okuma V System Lrf Kamış

Okuma V System Lrf Kamış Serisi:

Ülkemizde en çok satan spin kamış serisi olan Okuma V system LRF kamış, kendisini en çok satış yapan önemli kalite özellikleri ile doldurmuştur. Kusursuz işçiliği ve çok yüksek kalitede paslanmaya karşı özel kaplanmış halkalar, fuji makine takma yatağı, bazuka çantası önemli özellikleridir. Zorlu av bölgelerine rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 3-15 gr aksiyona sahip bu kamış sayesinde en küçük balıkları dahi oltanızın ucunda hissedebilirsiniz.

1,98 mt uzunluğunda, 1-15 gr ağırlığında üretilmiştir. Özellikle hafif silikonlu jigler ile yapılan kıyı avları için geliştirilmiştir. Lrf spin kamışları Türkiye’de en fazla tercih edilen spin kamışlardan birisi olan V systemiyle aynı özelliklere sahip olduğu gözlenmiştir. Lrf avlarında avcıları yormayacak şekilde sadece 90 gr ağırlıklara sahip olup 102 cm kapalı boyda olduğunu söyleyebiliriz. Üstün karbon kalitesinin verdiği mükemmel aksiyon, Japon Fuji kalitesi ile üretilmiştir. Makine yatağı ve 7 adet sabit kılavuzu bulunmaktadır. Özel kadife kılıfı ve ekstradan boru tipi sert taşıma kılıfı da mevcuttur. V systemlere spin kamışlarda okumaya da özgü 45 tons carbon kullanılmaktadır. Carbon piyasanın en hafif, en ince ve en sağlam spin kamışlarını oluşturmamıza sebep olacaktır. Mükemmel esneme ve aksiyonu ile sahteye en doğru yönü verebileceği, kontrol edebileceği bir spin kamışıdır.

Okuma V System LRF-SPİN Olta Kamışı Serisi:

Okuma V system LRF kamış, 10-15 gr atarlı, teleskopic spin kamışı, spin kamışlara çok güzel bir örnektir. Kısa kapalı boyu sayesinde seyahatlerde ve taşıma zorluğu olan durumlarda daha iyi bir alternatiftir diyebiliriz.

Fiyatlandırma konusunda ihtiyaca göre geniş sayılabilecek bir aralık sunan Okuma V System LRF kamış; ağırlık atarı ve boy parametrelerine göre yaklaşık olarak 200 TL'den başlar ve 750 TL sınırlarına ulaşır. Örneğin 10-40 g atarlı 240 cm uzunluğa sahip kamışın fiyatı 210 TL iken 20-60 g atarlı 300 cm boyundaki kamış 515 TL civarı fiyatlarla satılmaktadır.

Genel olarak kullanım kolaylığı, hafif ve kaliteli malzeme ve Okuma marka güvencesi ile gönül rahatlığı ile alıp uzun yıllar bereketinden faydalanacağımız bir ürün olan Okuma V System LRF Kamış'ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Daiwa olta kamışı incelememiz için tıklayınız.

Üyeler "Okuma V System Lrf Kamış" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın