Okuma Dead Ringer Spin Olta Kamışı

Olta Kamışları, Okuma Dead Ringer Spin Olta Kamışı

Okuma Dead Ringer Spin Olta Kamışı

Okuma Dead Ringer Spin Kamış

Dünyanın en saygın balık malzemeleri üreticilerinden Okuma tarafından üretilen Dead Ringer Spin Olta Kamışı, 24 T Karbon materyalden üretilmiş bir spinning kamışıdır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olmasına karşılık gayet dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. 

Okuma Dead Ringer Spin olta kamışı Eva malzemeden üretilmiş mantar sapı sayesinde konforlu bir tutuşa sahiptir, 

Dead Ringer Spin olta kamışlarında hafif SIC klavuz halkalara kullanılmıştır. Japon makine takma bölümüne sahiptir.

Okuma Dead Ringer Dr-S-922 modeli 160gr ağırlığa, 146 cm kapalı uzunluğa sahiptir. Açık uzunluğu 280 cm kullanıcısına rahat ve uzun atış imkanı tanımaktadır.

Okuma Dead Ringer Dr-S-922 Spin olta kamışı, 9-27gr aksiyon sayesinde özellikle kaşık, silikon veya diğer hafif suni yemlerinizi en uzak noktalara göndermenize olanak vermektedir.

Okuma Dead Ringer Dr-S-862 ise 180gr ağırlığa, 137 cm kapalı uzunluğa sahiptir ve açık uzunluğu 259 cm’dir. Okuma Dead Ringer Dr-S-862 Spin olta kamışı 12-45 gr aksiyon sayesinde geniş bir suni yem kullanım yelpazesine sahiptir.

Okuma Dead Ringer Spin kamışlarını eğer spinning avcılıkla ilgileniyorsanız gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz. Avlarınızda sizi mutlak başarıya götürebilecek kullanışlı ve şık bir kamıştır.

Üyeler "Okuma Dead Ringer Spin Olta Kamışı" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın