Okuma Chikara Spin Serisi Misina

Misinalar, Okuma Chikara Spin Serisi Misina

Okuma Chikara Spin Serisi Misina

Okuma Chikara Spin Misinası

Okuma markası kalitesi ile monofilament teknolojisi ile üretilmiş olan Chikara Spin misinası kolay sarım ve sağım imkanı veren ve güçlü yapısı sayesinde avlarınızda sizin en büyük yardımcılarınızdan olacaktır.

Okuma güvencesi ile üretilen Chikara Spin serisi misinaların 150 metre uzunlukta olanlarında yapılan dayanıklılık testleri sonucu verdikleri verilere göre 0.18 mm kalınlıkta olan misina 3 kg, 0.20 mm kalınlıkta olan misina 3,9 kg, 0.22 mm kalınlıkta olan misina 4,8 kg, 0.25 mm kalınlıkta olan misina 6 kg, 0.28 mm kalınlıkta olan misina 7,1 kg, 0.30 mm kalınlıkta olan misina 8 kg ve 0.33 mm kalınlıkta olan misina 9,1 kg ağırlıktaki dirençlere dayanabilmektedirler.

Düşük görünürlüğe sahip olan Okuma Chikara Spin serisi misinalar burulmaya ve aşınmaya dayanıklı, yumuşak ve kolay düğüm tutan buna karşılık yüksek düğüm mukavemetli ve düşük hafızalı yapısı sayesinde oldukça başarılı özelliklere sahip bir misinadır. Hem beden hem köstek olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz Okuma Chikara Spin serisi misinaların piyasa fiyatları 15 TL-35 TL bandındadır.

Hem tuzlu hem de tatlı sularda gönül rahatlığı ile ve güvenle kullanabileceğiniz Okuma Chikara Spin serisi misinaların kullanımı birçok usta balıkçı tarafından da önerilmektedir.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Rast gele..

Üyeler "Okuma Chikara Spin Serisi Misina" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın