Okuma Carp Misina

Misinalar, Okuma Carp Misina

Okuma Carp Misina

Carp:

Okuma carp misina 1200m 0,34mm Japon üretimi olup son derece yumuşak ve sağlam sazan misinası olduğunu söyleyebiliriz. Okuma carp misina, 1200 m’lik ekonomik ambalajı ile ülkemizde sazan balığı avcılarının en çok tercih ettiği misina serilerinin başında yer almaktadır. Özellik olarak; düşük hafızalı, yumuşak yapısı ve uzağa atışı içinde ürünü ön plana çıkmaktadır. Okuma carp misinaları; 300m ve 1200 m’lik boylarda satışa sunulmaktadır. Yeşil+ siyah renkte genellikle üretilmiştir. Tüm okuma carp misinalar, yeni yüksek bir teknoloji ile ikinci işlemden geçmektedir. Düşük hafızalı, kolay düğüm atılabilen ve darbeleri emen bir materyal haline gelmektedir. Koyu açık yeşil karışımı olduğu için görünürlüğe sahip olup kolay düğüm tutması sayesinde avlamada zorlanmayacaksınız.

Okuma Carp Bobin Serisi:

Kolay ve yumuşak düğüm tutmaktadır. Düşük görünürlüğe sahip olmakla birlikte burkulmalara ve aşındırmalara da dayanıklı üretilmiştir. Turna ve sazan gibi balıkları avlamak için tercih edebilirsiniz.

Okuma Carp Bobin Serisi 1200 Metre Yeşil Misina Serisi:

Sazan ve turna balıkları avlarında tercihen kullanabilirsiniz. 1200 m boyuna sahip olup açık yeşil ve koyu yeşil karışımlı renkleri bulunmaktadır. Okuma carp misinalar düşük görünürlüğe sahip olmakla birlikte aşınmalara ve burkulmalara karşı inanılmaz dayanma gücü bulunmaktadır. Kolay ve yumuşak düğümleri tutma özelliğine sahiptir. İnceliğine bakarak yanılıp kopar diyebilirsiniz ancak koparmaya çalıştığınız da çok dayanıklı olduğunu göreceksiniz. Çok sağlam, iş görme bakımından inanılmaz olup çok kullanışlı üretilmiştir. Esnek olması da çok güzel bir özelliğidir.

Misinanın kalınlığına göre çekiş değerleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin 0,285 mm carp misina 6,40 kg çeker kapasiteli iken 0,47 mm misina 13,4 kg ağırlığa kadar çekim imkanı sağlamaktadır. Bu değerlerin sizin hangi büyüklükteki avlarda hangi misinayı kullanmanız gerektiği bilgisini vermektedir. Bu sebeple avlanacağınız merayı doğru seçmeniz oldukça önemlidir.

Fiyatlandırma olarak ise kalınlıklarına göre değişkenlik göstermekte olup 1200 metre Okuma Carp misinalar 50 TL-125 TL aralığında satılmaktadır. 300 metre olan Okuma Carp misinalar da ise fiyatlar doğal olarak daha uygundur ve yine kalınlık kriteri dikkate alındığında 20 TL ile 45 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

* Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Olabilecek değişikliklerden internet sitemiz sorumlu değildir.

Latex misinalar ile ilgili makalemiz için linke tıklayınız.

Üyeler "Okuma Carp Misina" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın