Okuma Ceymar Ve Shimano Alivio Kazanmak İstermisin?

Haber, Okuma Ceymar Ve Shimano Alivio Kazanmak İstermisin?

Okuma Ceymar Ve Shimano Alivio Kazanmak İstermisin?

Yarışma Tüm Hızıyla Devam Ediyor

balikavcisi.com olarak düzenlemiş olduğumuz ödüllü fotoğraf yarışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Siz değerli balık severlerin yüksek katılımı için teşekkür ediyoruz.

Yarışmamıza halen katılabilirsiniz. Yarışmamız 31 Mayıs tarihine kadar tüm hızıyla devam edecektir. Hiçbir şey için geç kalmadınız!!

Sitemize üye olun ve mailinize gönderilmiş olan aktivasyon linkine tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayın. Daha sonra en keyifli balık avı fotoğrafınızı sosyalde paylaşın. En çok beğeniyi alan 7 üyemiz harika ödüllerin sahibi olacaktır.

Ödüller;

En çok beğeniyi alan 1.fotoğraf sahibine: Okuma Ceymar FD CY25 (7+1bb) Spin Olta Makinesi

En çok beğeniyi alan 2.fotoğraf sahibine: Shimano Alivio Dx Spinning M 2.70m 10-30g Olta Kamışı

En çok beğeniyi alan 3.fotoğraf sahibine: Eurofish Sky 40 Olta Makinası - Dam Speedcast 60 Tele Spin Kamış- Eurofish Aragon Sahte Balık

En çok beğeniyi alan 4.fotoğraf sahibine: Eurofish Trap 60 Olta Makinası - Dam Speedcast 60 Tele Spin Kamış

En çok beğeniyi alan 5.fotoğraf sahibine: Master Series Tropic 60 Olta Makinesi – Eurofish Atış Eldiveni- Olta Kamışı Dayama Aparatı

En çok beğeniyi alan 6.fotoğraf sahibine: Ghost 300 Metre 0.242 Misina- Eurofish Aragon Sahte Balık-Eurofish Atış Eldiveni

En çok beğeniyi alan 7.fotoğraf sahibine: Eurofısh Aragon Soft Lures Turna Sahtesi

Arkadaşlarınızdan fotoğraflarınızı beğenmesini isteyebilir ve böylelikle õdül kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kurallar:

* Yarışmaya katılacak kullanıcıların balikavcisi.com sitemize üye olmaları ve gelecek e-mail ile aktivasyonlarını tamamladıktan sonra fotoğraflarını paylaşmaları gerekmektedir.

* Yarışmayı kazanan kullanıcılara, ürünleri kargo ile üyelerin sitede kayıtlı adresine tarafımızdan ücretsiz gönderilecektir.

* Yarışma için eklenen fotoğrafların sahibi, ekleyen kişi olmalıdır. Başkasına ait fotoğraflar ile yarışmaya katılanlar yarışmaya dahil edilmeyeceklerdir. Bir üye Balık Avcısı sosyal platformuna istediği kadar fotoğraf ekleyebilir, ancak sadece bir ödül kazanabilir. 

* 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar.

* Sahte üyelik veya illegal beğenme tespit edilmesi halinde tespit edilenlerin üyelikleri kalıcı olarak silinecek ve yarışmaya dahil edilmeyeceklerdir. 

* balikavcisi.com yarışma kurallarında gerekli gördüğü takdirde değişikliğe gidebilir.

 

BOL ŞANSLAR...

Üyeler "Okuma Ceymar Ve Shimano Alivio Kazanmak İstermisin?" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın