Ödüllü Yarışmamız Başlıyor

Haber, Ödüllü Yarışmamız Başlıyor

Ödüllü Yarışmamız Başlıyor

Amatör balık avı fotoğraflarınızı balikavcisi.com 'da paylaşın, paylaştığınız fotoğrafa en çok beğeniyi alın, ödülleri kazanın.

01-05-2017 00:00 - 31-05-2017 23:59 tarihleri arasında amatör balık avı fotoğraflarını balikavcisi.com'a üye olup sosyal sayfasında paylaşan ve bu tarihler arasında paylaştığı fotoğrafa en çok beğeniyi alan ilk 7 fotoğraf sahibine aşağıdaki ürünler hediye edilecektir.

En çok beğeniyi alan 1.fotoğraf sahibine : Okuma Ceymar FD CY25 (7+1bb) Spin Olta Makinesi
En çok beğeniyi alan 2.fotoğraf sahibine : Shimano Alivio Dx Spinning M 2.70m 10-30g Olta Kamışı
En çok beğeniyi alan 3.fotoğraf sahibine : Eurofish Sky 40 Olta Makinası - Dam Speedcast 60 Tele Spin Kamış- Eurofish Aragon Sahte Balık
En çok beğeniyi alan 4.fotoğraf sahibine : Eurofish Trap 60 Olta Makinası - Dam Speedcast 60 Tele Spin Kamış
En çok beğeniyi alan 5.fotoğraf sahibine : Master Series Tropic 60 Olta Makinesi – Eurofish Atış Eldiveni- Olta Kamışı Dayama Aparatı
En çok beğeniyi alan 6.fotoğraf sahibine : Ghost 300 Metre 0.242 Misina- Eurofish Aragon Sahte Balık-Eurofish Atış Eldiveni
En çok beğeniyi alan 7.fotoğraf sahibine : Eurofısh Aragon Soft Lures Turna Sahtesi

Arkadaşlarınızdan fotoğraflarınızı beğenmesini isteyebilir ve böylelikle õdül kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kurallar:

* Yarışmaya katılacak kullanıcıların balikavcisi.com sitemize üye olmaları ve gelecek e-mail ile aktivasyonlarını tamamladıktan sonra fotoğraflarını paylaşmaları gerekmektedir.
* Yarışmayı kazanan kullanıcılara, ürünleri kargo ile üyelerin sitede kayıtlı adresine tarafımızdan ücretsiz gönderilecektir.
* Yarışma için eklenen fotoğrafların sahibi, ekleyen kişi olmalıdır. Başkasına ait fotoğraflar ile yarışmaya katılanlar yarışmaya dahil edilmeyeceklerdir. Bir üye Balık Avcısı sosyal platformuna istediği kadar fotoğraf ekleyebilir, ancak sadece bir ödül kazanabilir. 
* 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar.
* Sahte üyelik veya illegal beğenme tespit edilmesi halinde tespit edilenlerin üyelikleri kalıcı olarak silinecek ve yarışmaya dahil edilmeyeceklerdir.
balikavcisi.com yarışma kurallarında gerekli gördüğü takdirde değişikliğe gidebilir.

Üyeler "Ödüllü Yarışmamız Başlıyor" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın