The North Face Diablo Pantolon

Diğer Malzemeler, The North Face Diablo Pantolon

The North Face Diablo Pantolon

The North Face Diablo Pantolon İncelemesi

The North Face; dağcılık, kayak ve kış sporları dallarında yıllardır oldukça ünlü olan sports kıyafetler üretmektedir. Ürünleri oldukça kullanışlı ve dayanıklı olmakla birlikte, sektöründe iddialı üreticilerden biridir.
Dağın kuzey yönünü ifade eden 'the north face' terimi, dağcılıkta güneşin az gelen yüzünü ve dağın soğuk kısmını ifade etmektedir.
Kış sporlarında, soğuk kış günlerinde, açık hava şartlarında çalışanlarda ve aynı şekilde balık avcılığı ile uğraşanların da tercih ettiği bir marka olmaktadır. Fiyatları ülkemiz standartlarına göre yüksek bulunmaktadır.

The North Face Diablo Pantolon Özellikleri

The North Face Diablo pantolonda oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Değişken hava koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz, Apex Soft Shell kumaş rüzgâr geçirmez, ıslandığı zaman hızla kuruması ve esnekliğinden dolayı rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Yüksek nefes alabilirliğe sahip olan pantolonun, şekillendirilmiş diz kısımları sayesinde çömelip, kalkarken veya yükseğe adım atarken hareket rahatlığı sağlamaktadır. Beldeki elastik, tokalı kemer sayesinde The North Face Diablo pantolonun kayması en aza indirgenmiştir. Her iki yanındaki fermuarlı cepleri sayesinde özel eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Pantolonu termal içlik veya üzerine su geçirmez kılıf pantolon ile kullanabilmeniz mümkündür. Rahatlıkla internet üzerinden ürünlerine ulaşabilirsiniz. Özellikle uzun süreli yürüyüşler ve seyahat aktiviteleri için tasarlanmış olan The North Face Diablo pantolonlar, kış aylarında balığa çıkanların için biçilmiş kaftandır. 

The Norh Face Diablo Pantolon İncelemesi

The North Face Diablo erkek pantolon, erkekler için özellikle diz ve ağ kısmı özel kumaşlar ile desteklenmiş ve yıpranma oranı en aza indirgenmiştir.
The North Face markasının 50 yıllık doğa ekipmanları tecrübesi ile üretilmiş olan ürünleri günümüzde yüksek performans ve kalitenin ortaya çıkmasına olanak vermektedir. Bu sebeple dünyada en çok tercih edilen doğa ekipmanları üreticisi olarak karşımıza çıkan The North Face markası, döviz kuru yüksekliği sonucu fiyatlarının ülkemizde uç noktalara erişmesine neden olmuştur. Birçok doğasever ve avcının tercih etmek istese de ekonomik nedenlerden dolayı uzak durduğu markayı kullananlar ise kesinlikle ödedikleri yüksek miktarların karşılığını almaktadırlar.
Buradan diğer ürün incelemerimizi bulabilirsiniz.

Üyeler "The North Face Diablo Pantolon" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın