İma Sasuke 120

Diğer Malzemeler, İma Sasuke 120

İma Sasuke 120

Sasuke

Kusursuz Japon sanatıdır. Dünyada üretilmiş J tipi yekare gövdesi ve muazzam bir yüzüş karakteri bulunmaktadır. Sasuke kaşık her kullanıcı tarafından her kullanımda yeniden yorumlanan bir sanat şaheseridir diyebiliriz. Piyasaya çıktıktan bu yana anavatanı Japonya olmak üzere levrek avcıları tarafından en iyi levrek sahtesi olarak seçilmiştir. Herhangi bir gaga eki olduğu için atış esnasında havada yüzüş esnasında da suda negatif türbülans oluşturmamaktadır. Bu özelliği kusursuz olduğunu göstermektedir. Aksiyonu roll ve wobble olan bu iki aksiyonu aynı zamanda orta hizada geniş alana yayılmadan sergilenmektedir. Yüksek titreşim frekansı onun en karanlıkta veya en bulanık sularda dahi avcısı ile karşı karşıya getirmektedir.

İma Sasuke 120 İncelemesi

Tahmin edileceği üzere bir Japon markası olan İma Sasuke 120 sahtelerinin en önemli özelliği özel tungsten ağırlık dengeleme sistemine sahip olmalarıdır. Bu sistemde 2 adet bilya atış esnasında kuyruk bölümüne doğru hareket eder böylece atış mesafesini arttırmaktır. Yemin suyla temasından sonraysa orta bölüme hareket ederek sahtenin su içinde aksiyonunun dengeli olmasını sağlamaktadır. Bu, İma Sasuke 120 maket balığını diğer maket balıklardan ayrılmıştır. Ağırlığın kafaya verilmesi ile oluşan ağırlık sistemi neticesinde kuyruk kısmına daha az ağırlık binmekte ve böylece kuyruk kısmına daha fazla hareket kabiliyeti sağlanmış olmaktadır. Tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Aksiyonunun inanılmaz derecede performansı olduğu gözlenmiştir. Memnun kalacağınız bir üründür diyebiliriz. Yüzeyin altında yüzen İma Sasuke 120 güçlü akıntılarda ve dalgalarda yüzme eylemini korumaktadır.

İma Sasuke 120 Kullanma Talimatları

Profesyonel bir at çek(spin) avı yapmak istiyorsanız eğer bazı kurallara uymak zorundasınız. Deneme yaptığınız merayı maksimum 15-20 dk yoklayıp yer değiştirme taktiği denemeniz yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Sahtenin takılmayacağı yer seçmekte önem arz etmektedir. Sahteyi suya gönderdikten sonra dibe inmesini beklemelisiniz. Bir iki tur sardıktan sonra yaralı balık kaçmaya çalışıyor şeklinde bir izlenim bırakmanız gerekmektedir. Burada en önemli nokta aksiyonu düzgün şekilde verilmektedir. Genel olarak balıklar sahte yeme kıyıya 3-5 m kala atladıkları için buna göre tedbirinizi almanız gerekmektedir.

İma Komomo Sf 125 sahte balık incelemiz için tıklayınız.

Üyeler "İma Sasuke 120" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın