İma Komomo Sf 125

Diğer Malzemeler, İma Komomo Sf 125

İma Komomo Sf 125

İma Komomo Sf 125

İma Komomo Sf 125 Özellikleri Nelerdir?

Suni yem, doğadaki benzerleri göz önüne alınarak insanlarca yapılıp üretilen, balık tutmak için oltaya takılan yiyecek ve yiyecek görüntüsünü anımsatan nesnelerdir. Japon markası olan ve 1989 yılından bu yana faaliyette bulunan 'İMA' özel olarak hazırladığı desenli balık yemleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Japonya genelinde en prestijli seni yem üreticileri arasında bulunan İMA, tatlı su ve tuzlu su için üretilen oldukça kapsamlı ve yüksek kaliteli ürünleri nedeniyle dünyanın hemen hemen her köşesinde profesyonel balık avcıları tarafından oldukça fazla adından söz ettirmektedir.

İma Komomo Sf 125 özellikle yüzeye yakın avlanan balıkların avında kullanılmak için tasarlanmış sahte yem modelidir. Komomo sahte yem, kendine özgü gaga yapısı sayesinde çok iyi atış ve yüzme performansı göstermektedir. İma Komomo Sf 125, levrek avında oldukça tercih edilen bir modeldir. Sudaki akıntıya göre dengeli bir şekilde sağa ve sola devrilerek yüzme özelliğine sahiptir. Bu devrilme özelliği sayesinde üzerindeki renkler suyun içerisinde yansımakta ve avcı balıkların kendisini fark etmesi sağlanmaktadır. Komomo 30 ile 40 cm'lik dalma mesafesi ile sığ sularda kullanılan bir modeldir. Yüzeyde popper yemlerle yapılan gurulama ve su sıçratma hareketlerini yapabilmektedir. Ani dönme hareketlerinde de oldukça başarılı olmasının yanı sıra, bu hareketler onu avcı kılmaktadır. Rüzgârlı havalarda da ağırlık transfer sistemi sayesinde en uzak mesafelere atabilir, sorunsuz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sadece denizde değil, tatlı su avında da kullanılan bir modeldir. Su içerisinde yanıp sönen holografik efektleri sayesinde oldukça estetik durmaktadır. Ancak ima komomo sf 125, en pahalı modeller arasında yer almaktadır.

Deniz için en çok çalışan kırmızı kafalı 201, limon rengi 203, gri üzerine gökkuşağı desenli 206 modelleri ve tatlı sularda ise sarı üzerine gökkuşağı desenli 210 ve noktalı sarı-yeşil-mavi renkli 214 İma Komomo SF 125 modelleridir.

Diğer ürün incelemelerimiz için tıklayınız

Üyeler "İma Komomo Sf 125" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın