Husky Çadır İncelemesi

Diğer Malzemeler, Husky Çadır İncelemesi

Husky Çadır İncelemesi

Husky Çadır İncelemesi

Hayatın getirdiği olumsuzluklardan, iş stresinden veya şehir gürültüsünden yoruluyoruz. Böyle durumlarda kısacık bir molaya doğaya ihtiyaç duyuyoruz. Doğa sporlarının en huzur vereni olarak görülen kamp yapmanın, olmazsa olması çadır doğal hayatta sığınak olarak kullanılmaktadır. Çadırlar üretildikleri malzeme ve tasarım biçimlerine göre farklı hava şartlarında kullanılmaya oldukça elverişlidir. Önemli olan çadır tercih ederken hava durumunu, çadırda kalacak kişi sayısını, etkinliğinizin süresini ve çadır kuracağınız bölgenin iklimini göz ardı etmemenizdir. Doğa ve kamp malzemeleri alanında iddialı olan markalardan biri olan Husky, Çek Cumhuriyeti’ ne ait bir firma olmakla birlikte, ülkemizde de oldukça rağbet görmektedir. Husky, bugün outdoor, kamp ve extreme spor tutkunlarının vazgeçilmez markalarından biri olmuştur. Genellikle uyku tulumları, kamp sandalyeleri, sırt çantaları ve çadırları oldukça dikkat çeken olan bu markanın fiyatları, kalitesiyle doğru orantılıdır. Ülkemiz şartlarında rahatlıkla tercih edilebilecek markalardan biridir. 

Husky Çadır Özellikleri

Husky Caravan 22 Çadır

Bu ürün 22 m2'lik oldukça geniş alana sahip olmasının yanı sıra 2 adet yatak odası mevcuttur. Ana odada 5, diğer odada 2 kişinin rahatlıkla kalabileceği toplamda 7 kişilik geniş bir alana sahiptir. Tüm dikişlerde su geçirmez bantların tercih edilmiş olması bu ürünü cazip kılmaktadır. PU kaplaması sayesinde suya dayanıklılığı mevcuttur. Zeminde aynı şekilde PU kaplama ile sağlam ve esnektir. Aile kampçılığı için oldukça kullanışlı bir modeldir.

Husky Boston 8 Kişilik Çadır

Aile kampçılığı için tercih edilen bir ürün olmasının yanı sıra, 2 yatak odası ve 4 farklı girişi bulunmaktadır. Çadırın dış kısmı 185T Polyester ile 3000 mm/cm2 PU koruma sağlamakta ve dikişleri bantlanmıştır. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Sawaj Ultra 2

Bu firmanın en hafif çadırıdır. En büyük avantajı hafif olmasının yanı sıra, mekanik hasarlara karşı yırtılmayı engelleyici özelliğe sahip olmasıdır. Bisiklet gezileri ve dağ yürüyüşleri için oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Husky Blum Tek Kişilik Çadır

Sahil veya bahçe gibi alanlarda da rahatlıkla kullanacağınız bir modeldir. Daha çok yaz aylarında kullanmak için tercih edilmektedir. Tabanı fermuarlar ile geliştirilmiştir. Fiyat olarak da uygun bulunmaktadır.

Husky Bromer 4 Kişilik Çadır

Genellikle bisiklet ve trekking sporlarıyla ilgilenenlerin tercih ettiği çadır türlerinden biridir. Salona iki giriş mevcuttur. Bromer 4 çadırı çift yüzlüdür ve 8,5 mm durawrap poleleri vardır. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Fıghter 3+1 Kişilik Çadır

Yarışmalarda, alpine hiking ve extreme trekking gibi alanlarda oldukça tercih edilen bir modeldir. Çift yüzlü yapısı ve 4 dural polesi sayesinde maksimum sağlamlığı garanti etmektedir. Karlı dağ zirvelerinde bile sizi rahatlıkla korumaktadır.

Husky Felen 3+1 Kişilik Çadır:

Felen model yapısı gereği oldukça ferah bir alana sahiptir. Kolay kurulumu sayesinde tüm hava şartlarında rahatlıkla kurabilirsiniz. Sağlamlığı ve hafifliği nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Husky Bıgles 5 Kişilik Çadır

Bu çadır özellikle balıkçıların tercih ettiği bir model olmaktadır. Kurulumu oldukça kolaydır. Tek girişe sahiptir. Tabansız, şeffaf camı ve geniş alanıyla en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çift yüzlü yapısı mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. Ağırlığı 9 kg civarındadır.

Husky Falcon 2 Kişilik Çadır

Genellikle dağcılık maceralarınızda size eşlik etmek için tasarlanmış bir modeldir. Çift yüzlüdür ve 8,5 mm dural poleleri vardır. Yırtılmaz modifikasyonu sayesinde mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. Sırtında çadırıyla seyahat eden herkesin beğeneceği düzeyde olan hafifliğe sahiptir. Kolay kurulumu mevcuttur.

Husky Baron 3 Kişilik Çadır:

Bisikletli gezi, yürüyüş ve kampçılık alanlarında tercih edilen bir modeldir. Geniş salona sahiptir. Yırtılmaz modifikasyonu sayesinde mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Çift yüzlü ve 8.5mm çubukları mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Brıght 4 Kişilik Çadır:

Dağcılık, trekking ve hiking yapanlar için uygun bir çadır modelidir. Yırtılmaz modifikasyonu sayesinde mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Bright çadırı çift yüzlüdür ve 8,5 mm dural poleleri mevcuttur.

Husky Flame 2 Kişilik Çadır

Alp turları, dağcılık ve bisikletli trekking faaliyetleriyle ilgilenenler için mükemmel bir çadır modelidir. Çift yüzlü ve 8,5 mm dural poleleri mevcuttur. Mekanik hasarlara karşı yırtılmayı engelleyici özelliği mevcuttur. Husky Extreme ürün yelpazesinin en ufak ürünüdür. Çok başarılı bir ürün olmasının yanı sıra, üretiminde detayların mükemmel olmasına özen gösterilmiştir. Extreme yarışmaları esnasında birçok kez test edilmiştir ve olumsuz sonuç alınmamıştır. Hafiflik konusunda da oldukça başarılıdır. Husky çadırlarının genel özelliği her mevsime dayanıklı olmaları ve su geçirmezliğidir. Flame çadırları da aynı yapıya sahiptir.

Husky Beast 3 Kişilik Çadır

Bisikletli yürüyüş, hiking ve kampçılık alanlarına uygun bir modeldir. Ürünün fiyatının kalitesine göre düşük olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilen modellerden biridir. Yırtılmaz modifikasyonu sayesinde mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Çift yüzlüdür ve 8.5mm dural çubukları mevcuttur.

Husky Bizon 4 Kişilik Çadır

Bizon standart bir outdoor kamp çadırıdır. Bagajlarınızı ve bisikletinizi koyabileceğiniz alanı mevcuttur. Uzun süreli kampçılık için tercih edilen bir modeldir. Çift yüzlüdür ve 7.9 ve 8.5 mm durawrap poleleri mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Bonelli 3 Kişilik Çadır

Su geçirmeyen malzeme ile yapılmıştır. Genelde kürek sporlarıyla uğraşan sporculara yönelik bir çadır modelidir fakat trekking gezilerinizde kamp yaparken de kullanabilirsiniz. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Bret 2 Kişilik Çadır

Genellikle kısa süreli kampçılık için uygundur. En küçük modeldir ve yürüyüş sporlarıyla ilgilenenler, bisikletli trekking ile uğraşanların tercih ettiği bir modeldir. Yırtılmaz modifikasyonu sayesinde mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. Çift yüzlüdür ve 8,5 mm dural poleleri vardır. 

Husky Boyard 4 Kişilik Çadır

Durawrap yapısıyla en ferah outdoor modelidir. Yatak odası oldukça büyüktür ve 4 kişinin rahatlıkla kalabileceği alana mevcut olan çadır, Outdoor ve trekking spor dallarıyla uğraşan herkes için uygun bir model olmaktadır. Çift yüzlüdür ve 7,9 ve 8,5mm durawrap poleleri mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. 

Husky Burton 2+1 Kişilik Çadır

2 kişi için oldukça konforlu ve kullanışlı bir modeldir ancak acil durumlarda 3 kişide kalabilmektedir. Çift yüzlü ve iki girişi mevcuttur. 7,9 ve 8,5 mm durawrap poleleri mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. Genellikle hafta sonu aktiviteleri için kullanılmaktadır.

husky cadır

Husky Bird 3 Kişilik Çadır

Çadır seçimi konusunda çoğu kişi tarafından klasik olarak görülen modeldir. Oldukça talep görmekte ve basit yapısı ve kolay kurulumu ile oldukça ilgi çekmektedir. Doğa gezintilerinde 3 kişilik grupların tercih ettiği bir modeldir. Kampçılık ve Trekking tarzı sporlar için uygundur. Bird çadırı çift yüzlüdür ve 7.5 durawrap poleleri mevcuttur. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Bizam Classic 2 Kişilik Çadır

Husky Outdoor çadır yelpazesinin basit bir modelidir. 2 kişilik kullanım için uygun ve ekonomik modellerden biridir. Çift yüzlüdür ve 7,9 ve 8,5mm durawrap poleleri mevcuttur. Bizam Light Yeşil modelinde 2 adet giriş noktası varken, Bizam Classic modelinde ise, 1 giriş noktası bulunmaktadır. Trekking, bisikletli geziler için ve kampçılık için uygun bir çadır modelidir. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır.

Husky Totem 4 Kişilik Çadır

Tüm yürüyüş aktivitelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Çift yüzlü ve 7.9 ve 8.5mm çubukları mevcuttur. Çadır modelleri içerisinde ekonomik açıdan uygun görülebilecek türdendir. Çadırın iç kısmında nefes alabilirliği ve hava sirkülasyonu nedeniyle cibinlik bulunmaktadır. 

Husky Çadır İncelemesi yazımızın ardından Okuma Chikara Spin Serisi Misina yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Üyeler "Husky Çadır İncelemesi" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın