Fladen Kaşık

Diğer Malzemeler, Fladen Kaşık

Fladen Kaşık

Fladen Kaşık İncelemesi

Bir İsveç üretimi olan Fladen kaşık, hatırı sayılır kalitesi, üstün başarı ivmesi ile takım çantalarında yer alan bir üründür. Hemen her mera ve av için üretilmiş bir Fladen kaşık olması bize farklı seçeneklere sahip olmamıza olanak vermektedir. Oldukça geniş ürün çeşitliliği ve dolayısı ile fiyat aralığı olan Fladen kaşıkların piyada fiyatları tür, ebat, üretilen malzeme ve kullanım alanına göre 3.50 TL ile 85.00 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Fladen Nidingen Lüfer Kaşık 28 gr Serisi:

Usta lüfercilerin gizli silahı olduğunu söyleyebiliriz. 1. Hologram ve kalitede üretimi yapılmıştır. S tipi üretilmiş olup Fladen’in en çok satan kaşık serisi ve dünyanın en popüler klasik, etkili kaşık tipleri arasında yer almaktadır. Yavaşça batan aksiyon kabiliyeti ile tatlı su ve deniz için uygundur kullanılması. Tatlı sularda turna, denizlerdeyse sarıkanat ve lüfer balıkları avlamada oldukça etkilidir. Kendini kanıtlamış farklı renk opsiyonlarına ve ağırlıklara sahiptir.

Fladen Nidingen Lüfer Kaşık 18 gr Serisi:

Ülkemizde en çok rağbet gören kaşık türleri arasında yer almaktadır. Fladen Nidingen lüfer kaşık 1. Holograma sahip kaliteli S tipi lüfer kaşığı olduğunu söyleyebiliriz. Yavaş batan aksiyon kabiliyeti ile deniz ve tatlı sularda kullanıma uygun üretilmiştir. Fladen Nidingen lüfer 18 gr kaşık serisi, denizde lüfer ve sarıkanat, tatlı sulardaysa turna balığı avlamak için kullanılmaktadır.

Fladen Nidingen Lüfer Kaşık 12 gr Serisi:

Efsane serinin 12 gr versiyonu olarak üretilmiştir. 1. Sınıf hologram ve kalitede S tipi muhteşem seri olarak üretilmiştir.

Fladen Uto Vass 28 gr Turna Kaşığı Serisi:

Otlu zeminlerde kullanıma uygun en iyi turna avı için üretilmiştir.

Fladen Sonıc Döner Kaşık 3 gr Serisi:

Bir numaralı alabalık kaşığı olarak üretilmiştir. Özel gövde yapısıyla dişli balıkları cezbeden aksiyon kabiliyetine sahip olarak üretilmiştir. Suda sergilediği ışık ve ses yansıması ile Dünya’nın en etkili klasik döner kaşıkları arasında yer almaktadır. Alabalık avında etkinliğini oldukça iyi kanıtlamıştır. Siyah zemin üzeri sarı noktalı versiyonuyla alabalık avı için kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Fladen Wedge 7 gr Kaşık Serisi:

Alabalık ve turna balıkları avlamak için üretilmiştir. Her boy dişli balığı avlama özelliğine sahiptir. Çeşitli boy ve renk opsiyonlarına sahip tatlı su levreğinden büyük turnalara kadar birçok balığı tutabilirsiniz. Wedge serisinin aksiyon ve yapısı dişli balıklar için çok çekici hale gelmektedir.

Fladen Subbe S-Tipi Kaşık Serisi:

S tipi dolgun kaşık serisi olarak üretilmiştir. Hem denizde hem tatlı su avlamalarında kullanılmaktadır. Rüzgârlı havalarda dahi alışılmışın dışında atım mesafesi sunmaktadır. Çinko materyalden imal edildiği için yüksek kaldırma kuvvetine sahiptir. Bunun sayesinde sığ sularda da kullanabilme özelliğine sahip olunmaktadır.

Fladen Realistic Flutter:

Alabalık, turna, somon ve büyük gökkuşağı alaları gibi tatlı su dişli türlerinin avı için kullanılmaktadır. Vurdurarak sarımlarda kaşık yüzeyi dalgalanma efekti sergilerler ve neredeyse canlı balıktan farksız bir görünüm ve aksiyona kavuşmaktadırlar. Düz açılı direkt çekimlerde iki ucu arasındaki dalgalanma maksimuma çıkacak ve kısa sürede kolayca avınızın ilgisini çekeceksiniz. Deniz balıkları avlamada oldukça başarılı olmaktadırlar. Ayrıca turna balıkları avlamada da kullanabilirsiniz.

Fladen Fluorescent Flutter Kaşık Serisi:

Hafif ya da orta ağırlıktaki balıkları avlayabilirsiniz. Tatlı su, göl, göletler, akarsu ve akıntılı sularda idealdir avlamak. Alabalık, turna, dağalası gibi dişli tatlı su balıkları avlamada kullanabilirsiniz. Ayrıca denizde kıyı avlamaları içinde idealdir.

Fladen Seatrout 17 gr Kaşık Serisi:

Deniz alabalığı ve turna için üretilmiştir. Sığ sularda kıyıdan avlamak için uygundur kullanmak.

Fladen Turna Kaşığı:

Tatlı suda kıyıdan her tür dişli balık avında kullanılmaktadır.

Fladen Ven Kaşık Serisi: Yüzeye yakın noktalardaki avlamalar için kullanılmaktadır. Zargana ve turna gibi balıkları avlayabilirsiniz. Atış performansı yüksek bir seridir.

Fladen Bua Serisi: Ülkemizde lüfer balıklarını avlama işleminde 1 numaradır diyebiliriz. Dar ve uzun sahilden hafif avlamalar için kullanılmaktadır. Nehirlerde büyük alabalıkları da avlayabilirsiniz.

Balzer kaşık incelemesi için linke tıklayınız.

Üyeler "Fladen Kaşık" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın