Balzer Kaşık

Diğer Malzemeler, Balzer Kaşık

Balzer Kaşık

Balzer Kaşık Modelleri

Balzer Spin Kaşık Tüylü Kırmızı 8 gr Serisi: Tatlı suda kullanılıp, üçlü black-nickel renklerinde iğne bulunmaktadır. Eşsiz yüzüş aksiyonları bulunmaktadır. İlgi çekici renkleri sayesinde balıkları kolay bir şekilde cezp etmektedir. Levrek, alabalık, turna balıkları avlamak için kullanılmaktadır. Dönerli kaşık yanında turna kaşığı, alabalık kaşığı ve levrek kaşığı olarak da adlandırılmaktadır. İğne üzerindeki kırmızı tüy balığın dikkatini çekmektedir. Pervanesi ve kaşığı sayesinde su içerisinde dönmektedir.

Balzer Kaşık Kesme Model Mat 15 gr Serisi: Balzer kaşık kesme model mat ürünü 15 gr ağırlığa sahiptir. 2,6 kaşık boyu mevcut olup 4,6 cm üçlü nicel renkte ultra keskin iğnesi bulunmaktadır. Bağlantı kısımlarında fırdöndü bulunmaktadır. Hologramlı yapıya sahiptir ve hologram sayesinde kolaylıkla avının dikkatini çekmektedir. Turna, levrek ve alabalık gibi dişli balıkların avlarında kullanılmaktadır.

Balzer Kaşık Balık Kafa Tüylü 14 gr Serisi: Üçlü nicel-black renkte iğneleri bulunmaktadır. Sudak, alabalık, turna ve tatlı su levreği gibi avcı balıkların avlarında kullanılmaktadır. Eşsiz yüzüş aksiyonu bulunmakla beraber ilgi çekici renkleri sayesinde balıkları kolay bir şekilde kendine çekmektedir. 14 gr ağırlığında ve özel olarak 3D tasarımına sahip olduğu görülür.

Balzer Kaşık İkili Uzun Gövde Tüylü 17 gr Serisi: Balzer kaşık ikili uzun gövde tüylü 17 gr ağırlığında olup üzerinde 2 adet meps bulunmaktadır. Etrafını tüylerle kaplamış üçlü nicel renkten ultra keskin iğne bulunmaktadır. Turna, levrek ve alabalık gibi dişli balıkların avlanmasında tercih edilmektedir.

Balzer Spin Kaşık 22 gr Serisi: Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Üzerinde bronz renk üçü keskin iğnesi vardır. 22 gr ağırlığında olup 3D özel tasarım olarak üretilmiştir. Gerçekle birebir üretilmiştir. İnce yapısı sayesinde balığın ağzına rahatlıkla girmektedir. Dişli balık avlarında kullanılmakla beraber su içerisinde sürekli hareket halinde olup parlaklığı sayesinde balığın dikkatini çekmektedir.

Balzer Copper Red Kaşık Serisi: Yüksek kaliteli malzemeden yapılıp üzerinde 3’lü bronz renk çelik ve keskin iğneler bulunduğu gözlenmiştir. Kaşığın toplam ağırlığı 12 gr olup 3D olarak tasarlanmıştır. Parlaklığı ve göz alıcı renkleri sayesinde avların dikkatini çekmektedir. Dişli balıkların avlanmasında kullanılmaktadır.

Balzer Kaşık Balık Kafa Tüylü 14 gr Serisi: Balzer kaşık balık kafa tüylü üçlü black- nickel renkte iğneleri bulunmaktadır. Tatlı su levreği, alabalık, sudak ve turna gibi avcı balıkların avlarında kullanılmaktadır. Eşsiz yüzüş aksiyonu bulunmakla beraber ilgi çekici renkleri sayesinde balıkların kolay bir şekilde beğenisini mümkündür kazanmak. Özel olarak 3D tasarımına uygun tasarlanıp 14 gr ağırlığında üretilmiştir.

Balzer Kaşık Uzun Tüylü Turna 25 gr Serisi: 25 gr alığında olup tatlı suda kullanılmaktadır. Özellikle turna balıkları avlanmaktadır. Bu nedenle turna kaşığı olarak da adlandırılmaktadır. Üçlü keskin iğnesi ve materyali çelik olarak üretilmiştir. İnce yapısı sayesinde istediğiniz avın ağzına rahat bir şekilde mümkündür girmesi.

Diğer ürün inceleme yazılarımız ve daha fazlası için tıklayınız.

Üyeler "Balzer Kaşık" hakkında ne diyor?


İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın